Algemene ledenvergadering en boekenverloting

De ALV is alléén toegankelijk voor NMV-leden en zal worden gehouden op zaterdag 10 mei 2025. Aansluitend zal een boekenverloting plaatvinden van boeken uit nalatenschappen en kan een bezoek worden gebracht aan de NMV-bibliotheek.
Bij aankomst, vanaf 10 uur en in de middagpauze kunt u al deze boeken bekijken. In de boeken liggen inschrijfformulieren. Daarop kunt u uw naam schrijven als u belangstelling heeft. Na de middagpauze start de boekverkoop middels loting. De boeken moeten na de loting contant afgerekend worden, neem dus contant geld mee! Mocht u zelf boeken willen verkopen dan kan dat. Neem contact op met de bibliothecaris (Gerard Verkley, g.verkleij@westerdijkinstitute.nl) voor meer informatie. Bij veel of duurdere boeken kan een bijdrage van de verkoopprijs voor de NMV gevraagd worden.

Bezoek aan de NMV-bibliotheek

Tijdens deze dag is het ook mogelijk om de bibliotheek van de NMV te bezoeken. Dat kan echter alleen onder begeleiding. Indien u dit wilt kunt u dit tijdens deze dag aangeven bij Gerard Verkley. Dit wordt ook nog na de vergadering aangekondigd.

Dagprogramma

10:00 – 10:30 Inloop. Koffie en thee zijn ter plekke verkrijgbaar.
10:30 – ca 12:00 Algemene Ledenvergadering
12:00 – 13:30 Middagpauze. Neem zelf uw lunch mee.
13:30 – 14:30 Mycologische boekenverkoop middels loting
14.30 - 15:00 Napraten / bibliotheekbezoek

Agenda en vergaderstukken

De agenda en benodigde stukken, zoals de diverse verslagen en de voorlopige notulen van de ALV van 4 mei 2024, zullen uiterlijk twee weken voor de vergadering beschikbaar zijn. Ze kunnen hier worden gevonden.

Locatie:

De Algemene Ledenvergadering vindt plaats in het Westerdijk Instituut, Uppsalalaan 8, 3584 CT Utrecht (Uithof). Het instituut is uitstekend bereikbaar met openbaar vervoer. Parkeren is mogelijk bij P+R Utrecht Science Park.

icon-car.png
Westerdijk Instituut

kaart is aan het laden - een ogenblik geduld aub...

Westerdijk Instituut 52.089896, 5.177715